Minu nimi on Kairit Ronk.
Maailm on imeline ja pakub küllaga avastamist. Tunnen, et tõelise külluse aluseks on see, kui tegelen läbi erinevate tegevuste armastuse jagamisega enda ümber. Olen avatud südamega Looja ja hoian Armastuse ja Külluse allikad pidevas voolamises ja ühenduses puhta elurõõmuga.

Minu üheks suurimaks sooviks on jagada ja pakkuda joogatunde. Märgata, kuidas enda arendamine loob igas inimeses muutust, on väga inspireeriv ja suurim tänu.

Olen tänaseks üle 10 aasta joogaga tegelenud ja viimased 5 aastat nendest olnud joogaõpetaja. Nagu elus ikka, on kõik kõigi õpetajad, lihtsalt märka, tunneta ja võta vastu.

Jooga praktiseerimist alustasin Hatha joogast ning läbi Ashtanga jooga jõudsin Vinyasa joogani. Olen läbinud mitmeid koolitusi nii Eestis kui Indias. 2017. aasta juunist olen rahvusvaheliselt sertifitseeritud joogaõpetaja - lõpetasin Yoga Alliance 200h Vinyasa jooga õpetaja koolituse joogakoolis Infra Jooga.

Keha - meele - vaimu ja teiste tervise ning harmoonia loomise - arendamise teemadega tegeledes olen avastanud ka enda jaoks doTerra eeterlike õlide maailma. DoTerra eetelikud õlid leidsid tee minu ellu 2017. aasta septembris. Sellest ajast on need minu igapäevaseks kaaslaseks iseenda, pere ja lähedaste tervise toetamisel ja tasakaalustamisel. 

Minu iseendaks saamisel on väga tähtis osa minu reisidel, mis on mind viinud juba mitmetel kordadel Indiasse, Balile, Nepaali, Zanzibarile ja ka lähemale. Olen väga tänulik, õppinud usaldama elu ja iseennast, sest iga uue maa ehk välise tundma õppimise kõrval olen ligi pääsenud ka iseenda sisemistele väärtustele, mis tavaelu mugavustsoonis igapäevaselt on pigem tagaplaanil. 

Don`t dream your life, just live your dreams !!! Elu on kingitus.