Kui oled apelsini lahti lõigates pigistanud apelsinikoort ja tundnud meeldivat värskendavat aroomipahvakat, siis oledki eeterlikku õli enda peal kogenud.  

Minu ellu jõudsid doTerra eeterlikud õlid 2017. aasta septembris ja üha enam hakkas nende võluõlide maailm ennast avama. Sellest ajast on doTerra eeterlikud õlid minu igapäevaseks kaaslaseks minu, pere ja lähedaste tervise toetamisel ja tasakaalustamisel. Difuuser koos sobiva õliseguga on väga toetavaks kaaslaseks ka igas joogatunnis harmoonilise ja kõrge sagedusega ruumi loomisel.


Kuna taimede molekulaarne ülesehitus on sarnane inimese molekulaarsele ülesehitusele, omavad eeterlikud õlid inimese organismile üliolulist tähtsust. Puud, põõsad, taimed, lilled ja juured on looduse panus (loe: kingitus) inimkonna kui liigi ellujäämisele aitamaks hoida ja taastada inimese homeostaasi ehk tasakaalu inimorganismi kõikide elundkondade vahel nii vaimsel kui füüsilisel tasandil.  

DoTerra imeline eeterlike õlide maailm on minu jaoks osanud kokku panna ka minu kaks suurt lemmikut ehk jooga ja puhtad eeterlikud õlid. Pildil olev "Yoga collection" kit toetab tähelepanu toomist iseendasse, lõdvestumist ja laeb positiivse energiaga.dōTERRA (CPTG- Certified Pure Therapeutic Grade) Sertifitseeritud Puhta Terapeutilise klassi eeterlikud õlid moodustavad kõige puhtama, ohutuma ja kasulikuma tasemega õlid, mida tänapäeval leida võib. Taimed, mida dōTERRA oma õlide loomiseks on valinud, on kogutud üle kogu maailma erinevatest riikidest, sealt, kus on nende loomulik elukeskkond ning kasvutingimused kõige täiuslikumad. Nad on üliettevaatlikult külmpressitud või destilleeritud, oma kasvu täiusliku hetkel kogutud ja puhtuse ning kvaliteedi tagamiseks mitmekordselt testitud.  

Kuigi väga turvalised, peab eeterlikke õlisid kasutama hoolega ja teadlikult arvestades inimese vanust ja tervislikku üldseisundit. Beebid, väikelapsed ja rasedad moodustavad eraldi kategooria.  

Mina usun ja usaldan seda puhaste taimsete eeterlike õlide väge. Kui ka Sina usaldad ja oled valmis eeterlike õlide kogemust saama ja lubama oma ellu, siis võta julgelt ühendust.