HOMMIKUJOOGAS JAANUARIS  
AVAME ENNAST UUTELE ALGUSTELE

UUS AASTA ja UUED ALGUSED... tunnetame, et kõik on võimalik.

Uus Aasta on nagu Sinu kirjutamata raamat, kus saame iga lehe - päeva luua just selliseks nagu oma unistustes, eesmärkides tahame valida. Meie päevades on kõigil 24 h, küsimus on aga, mida Sa selle ajaga teed ja mida valid...
Joogaga alustamiseks pole vaja muud, kui teha see esimene samm ja lihtsalt tule matile. Ka siis, kui Sul on olnud vahepeal paus või Sa pole kunagi ennem joogat teinud.
Usalda ja valime koos imelise loomise 2022 a. Hommikujoogas.


Rõõmuga kutsun Sind kaasa mõnusate jooga hommikutega, kus rõõmustame keha liikumise ja hingamisega, loome oma uut õnnelikku päeva iseenda ja sisemise päikese äratamiseks.

Iga algav päev on Uus algus, Uus võimalus, Uus väljakutse. Rõõmuga võta see vastu ning loo sellest oma parim päev. Tule ja tunnetame, et hommikud on võluaeg Sulle endale, kus äratame iseennast ja oma keha ja loome oma uut vägevat päeva.

Aeg: E , K ja R hommikutel kell 7.30 - 8.00 zoomi vahendusel just seal, kus Sina oled.

Me asume kõik erinevates kohtades, seega läbi zoomi on hea võimalus kokku saada ilma aega kulutama sõitudeks liikluses.
Tunne, et ärkad ja teed enda keha ja meele toetamiseks hommikujoogat, on vägev.  Jooga annab energiat ja särtsu kogu päevaks.
Kui Sa tahad kaasa teha, aga Sinu hommikud algavad teisel ajal või mõni hommik jääb vahele, siis rõõmuga saadan Sulle salvestuse ja oled ikkagi koos meiega oma õnneliku päeva looja.

Märkad päev-päevalt, kuidas keha tänab ning hea energia, tasakaal ja rahu Sind täidavad. Ja Sina särad kogu päeva.
Lõpulõdvestus koos Koshi kelladega loob sügava sisemise rahulolu ja kerguse kogu kehas ja meeles.

Loodan väga, et kohtume matil, pakume oma kehale ja meelele mõnusa energiaga äratust.
Kui matilt tõustes märkad enda sees pisematki muutust, siis see ongi jooga, mis sünnib just siin ja praegu igaühe sees. Nii oledki jälle natuke endale lähemale saanud, alustad päeva rõõmsalt ja värskelt, täis positiivseid emotsioone ja energiat.

Eratund ja nõustamine

Rõõmuga toetan Sind rahulikus, ilma hinnanguteta ja usalduslikus koostöös nii keha tasandil matil läbi jooga kui ka meele ja hinge tasandil selguse loomisel, blokeeringute vabastamisel või emotsinaalse probleemi lahendamisel.
Lisan ostukorvi40 €

Hommikujooga: 1-nädala pilet

Osalen hommikujoogas 1 nädala ehk  E, K ja R  kl 7.30. Märgin ostukorvis kommentaari lahtrisse, mis kuupäeval soovin alustada.

Lisan ostukorvi10 €

Hommikujooga: 4-nädala pilet

Osalen 4 nädalat ehk E, K, R kl 7.30 hommikujoogas. Märgin ostukorvis kommentaari lahtrisse, mis kuupäeval soovin alustada.

Lisan ostukorvi35 €
Minu armsate klientide tagasiside:


Loome koos uut õnnelikku päeva ja lubame kõik imed oma ellu.


Kui Sul on mulle küsimusi või ettepanekuid,
siis kirjuta või helista ning leiame koos sobiva lahenduse.